Küsimus:
Sisemiste ja väliste takistite toimivus
Cerin
2014-10-26 06:36:56 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kas sisemise ja välimise ülestõstetava / allakõlbliku takistiga juhtmetega juhtmete vahel on märkimisväärne toimivuse kompromiss? Näen palju õpetusi, mis demonstreerivad väliste takistite kasutamist lihtsa nupu ühendamisel, näiteks see ja see. Kuid kuna Arduino / AVR sisaldab sisemisi tõmbetakisteid, saate juhtmeta nuppu juhtida ilma välise takistita, nagu on näidatud siin.

Kas on mingit põhjust oma disaini keeruliseks muutmiseks lisatakisti?

Kaks vastused:
Milliways
2014-10-26 08:51:58 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kui kasutate tihvti sisendina Arduino vahetus läheduses, pole välise tõmbe kasutamiseks kuigi palju põhjust.

Arvestada tuleb paljude teguritega.

Kui lüliti on kiibist teatud kaugusel ja / või mürarikkas keskkonnas, on see häiretele vastuvõtlikum, kuna sisemised tõmbed on suure impedantsiga (olenevalt mudelist 20 kΩ kuni 150 kΩ).

Kui tihvt kasutatakse mõlema sisendina & väljundina, võib pullup vähendada pinge kõikumist.

Teistes rakendustes Raspberry Pi võib buutimise ja tarkvara initsialiseerimise vahelise tihvti olek olla märkimisväärne, kuid see ei tohiks olla Arduino probleem.

kronenpj
2014-10-26 06:44:11 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ma arvan, et see sõltub rakendusest, mida soovite kasutada. Lihtne lüliti ei vaja tõenäoliselt takistit, kuna see ei nõua kiibilt konkreetse pinge või voolu andmist.

Kui proovite käivitada valgusdioodi või midagi sellist, mis nõuab teatud kogust voolu või pinget, siis võite olla parem tarnida &i takisti toiteühendust, mitte tugineda kiibile, et tagada õige seadme toiteallikas.

Teine olukord võib olla see, kui lähenete kiibi maksimaalsele väljundvõimsusele, mille võite muuta välisteks ülestõstetavateks takistiteks.

Seda ma arvasin. Mul on lihtne rakendus, millel on vaid mõned põhilised nupuvajutuslülitid, ja ma ei saanud aru, miks nägin nii palju keerulisi juhtmestiku skeeme, kui lihtsalt nupp maandusega ühendati ja signaal oli piisav. Ma tahan lihtsalt veenduda, et mul midagi puudu ei jääks ...
See anwser ei ole seotud esialgse küsimusega: tõmbejõutakisteid kasutatakse ainult INPUT-i jaoks, seega ei ole tegemist voolu või pinge tarnimisega MCU poolt. Voolu piiramine väljundis on teine ​​asi ja seda saavad teha takistid järjestikku (mitte puhas tõmme).


See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...