Küsimus:
Arduino ühilduv jadaport ei näita Mac OSX-i
Rajath
2014-07-16 19:45:26 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ostsin Arduino-ga ühilduva Freaduino tahvli atmega8 (valisin tahvli tüübiks Arduino ng või vanema atmega8). Installisin Arduino IDE Mac OS X-i ja FTDI-draiverid. Kuid minu jadaport näeb tahvli ühendamisel välja selline:

screenshot 1

Ja kui proovin programmi üles laadida, kuvatakse see viga:

screenshot 2

Kas keegi oskab öelda, milles on viga? Olen abitu.

Desinstallisin ja installisin need uuesti ning see toimis suurepäraselt. Samuti tegi sama kohta YouTube'i õpetus. http://youtu.be/BwatajQO_88
Kas olete määranud juhatuse õigesti oma omaks? Samuti pole peaaegu kindlasti see Bluetooth tty, millega olete ühendanud. Suure tõenäosusega on see USB tty.
jah, led (PWR) helendab tahvlil kohe, kui ma selle ühendan.
proovisin tty.SLAB_USBtoUART to. see ei tööta sama viga
Ühendage tahvel lahti, sulgege IDE ja avage see uuesti. Kas mõni seade kadus? Samuti (kui see on ühendatud) tehke apple-menu umbes - lisateavet - süsteemiaruande kohta ja vaadake, mis on loetletud USB-s. Lõpuks kaaluge selle proovimist mõnes teises arvutis / operatsioonisüsteemis, et välistada probleemid tahvliga. Oh, ja proovige mõnda muud kaablit / USB-porti. Proovige ühendada see otse MAC-iga ja proovige ühendada see klaviatuuri või muu jaoturi kaudu.
Miks mitte kopeerida tavaline tekst selle asemel, et laadida alla 372 kB alumine pilt? Otsingumootorid ei saa teksti indekseerida ja mobiilikasutajaid tabatakse suure allalaadimisega, kus piisab 1kB tekstist.
kas käsk `dmesg` näitab värsket väljundit pärast Arduino ühendamist?
@ChrisStratton `CP2102 USB to UART Bridge Controller: Toote ID: 0xea60 Hankija ID: 0x10c4 (Silicon Laboratories, Inc.) Versioon: 1.00 Seerianumber: 0001 Kiirus: Kuni 12 Mb / sek Tootja: Silicon Labs Asukoha ID: 0x14100000 / 8 Praegune Saadaval (mA): 500 Vajalik vool (mA): 100`, see on see, mis USB-s on selle maci kohta lisateabe saamiseks. see on otseselt ühendatud mac-iga. ikka sama viga.
@jippie käivitasin terminalis sudo dmesgi ja jah, see näitas väljundis muudatusi pärast arduino ühendamist.
Kas see loetles mainitud seadet?
jah tegi. paljud com_silabs tulid üles. ma arvan, et see tähendab mainitud.
Selle käitumise kinnitamine Freetronics'i Aduino Eleven Starter Kitiga. Komplekti USB kaudu ühendamisel ei saanud uusi porte saada. Tundub, et seade töötab porti tty.usbmodemfmd131 kasutades hästi, aktsepteerib ja vastab uploadson MacOS 10.9.5-le, kasutades 1.5.8 Java 6 ja 1.5.8 Java 7
Neli vastused:
Chris Stratton
2014-07-16 22:17:12 UTC
view on stackexchange narkive permalink

OSX-i süsteemiaruandest saame teada, et teie tahvel põhineb SiLabs CP2102 muunduril (või sarnasel), kuid vastavalt teie küsimusele installisite draiverid FTDI-st täiesti erineva toote draiveritele.

(Arduino .cc on varem kasutanud FTDI-d ja täna CDC / ACM-i, ma ei usu, et nad oleks kunagi SiLabsi kasutanud, nii et nende juhised tõenäoliselt seda ei hõlma, kuid ilmselt on seda teinud teised müüjad)

Installige CP2102 draiverid ja see peaks töötama, kui kasutate seadet /dev/tty.XX, mis ilmub siis tahvli ühendamisel.

SiLabs näib pakkuvat draivereid aadressil

http://www.silabs.com/products/mcu/pages/usbtouartbridgevcpdrivers.aspx

Lihtsalt täielikkuse huvides on vähemalt 5 erinevat protokolli / kiibid, mida kasutatakse manustatud seadmetega jadalaadse USB-ühenduse jaoks:

  • FTDI
  • CDC / ACM virtuaalne Com-port
  • SiLabs CP210x
  • Prolific PL-2303
  • ch340

(Lisavõimaluste hulka võib kuuluda tegelik RS232 jada või jada üle sinise hammas)

kõigepealt installisin FTDI. kuna see ei tööta, siis leidsin selle [lingi] (http://superuser.com/questions/547046/how-to-get-mac-os-x-10-8-mountain-lion-to-see-usb -modem-device-arduino), kuna üks vastus oli silabsi draiverite installimine, installisin ka need. aga ei tööta. proovisin seda enne ainult. hindan väga teie pingutusi mind aidata.
Tundub, et teie loendis on selle draiveri jaoks seadmefailid. Kui see ei töötanud nende valimisel, võib teil olla vale baudikiirus (valitud tahvli konfiguratsioonis). Teine võimalus (eriti alternatiivsete allikate puhul) on see, et teil on halb plaat - CP2102 kiip võib olla korras, kuid see ei tähenda, et AVR on või on alglaadur programmeeritud. Prooviksin tõenäoliselt erinevaid baudikiirusi, prooviksin alglaadurit ISP kaudu põletada jne. Kuid lõpuks, miks sa ATmega8-plaadiga vaeva näed?
kuidas u boodikiirust muuta? olen asunud projekti kallale, mida mu vanem ei lõpetanud. nii et ta on seda tahvlit kasutanud.
Ma arvan, et peate võib-olla looma konfiguratsioonis uue "board" kirje ja redigeerima selle failis baudikiirust, seejärel taaskäivitama IDE. Samuti võite luua mitu erinevat tahvli määra.
kas mõtled midagi sellist [see] (http://arduino.cc/en/Serial/begin)?
Ei, sellel pole alglaaduriga midagi pistmist. Peate genereerima oma arvutisse boards.txt faili uued tahvlikonfiguratsioonid, andes erinevad võimalikud boodikiirused, seejärel taaskäivitage IDE ja proovige neid.
ikka ei tööta. ostab kõige paremini atmega328. UNO-l pole sama probleemi, eks?
Arduino.cc tõeline UNO ei peaks nõudma draiveri installimist OSX-ile ja peaks olema varustatud alglaaduriga, mis eeldab Arduino IDE-s juba konfigureeritud baudikiirust, peaks andma teile rohkem ruumi programmide jaoks ja on üldiselt tugeva mainega toode kvaliteedi kontrollimiseks. Peale selle ei tea me tegelikult, mis on teie praeguse alternatiivse allika mega8-plaadi probleem.
Slav
2015-01-24 23:11:32 UTC
view on stackexchange narkive permalink

lihtsalt loendisse lisamiseks - mõned odavamad tahvlid kasutavad kiibistikku CH340 .

Siin on ajaveebipost, kuidas draivereid OSX-ile installida http: // javacolors .blogspot.ie / 2014/08 / dccduino-usb-drivers-ch340-ch341-chipset.html

Sellest postitusest:
Selle kiibi draiverid leiate veebis Hiina tootja sait siin:
http://www.wch.cn/downloads.php?name=pro&proid=5

sathishvj
2014-07-16 19:56:02 UTC
view on stackexchange narkive permalink

http://arduino.cc/en/guide/macOSX

See link peaks selle kindlasti teie jaoks tööle panema. Veenduge (nagu punktis 7), et teil oleks sama tahvel, mis on valitud menüüs Tööriistad-> Tahvel.

Ja kuna olete ühendanud USB-kaabli kaudu, peaks see olema 8. samm USB-nimega suvanditest.

selle atmega8. olen valinud arduino ng või atmega 8 tahvli. USB-d ei kuvata jadapordis, kuigi arduino on ühendatud, süttib PWR.
Dwayne Schnell
2015-06-05 22:39:57 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kui teil on pärast ülaltoodu järgimist endiselt probleeme, näiteks minul, võib see aidata: Sellest lõimest: http://forum.arduino.cc/index.php?topic=292284.msg2229300#msg2229300

probleem on seadme nime tühikutes. Parandamiseks peate arduino installi kaks (2) txt-faili käsitsi muutma.

Minge sinna, kuhu olete selle installinud. Minu puhul on tee selline:

/Users/MY_USERNAME/Downloads/Arduino.app/Contents/Java/hardware/arduino/avr

Selles kataloogis näete failiplatvormi. txt & programmers.txt.

Nende failide sees asendage -P {serial.port} sõnaga "-P {serial.port}". Nii et peate lihtsalt lisama jutumärgid.

Seejärel taaskäivitage.See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...