Küsimus:
Arduino Uno R2 ja Ethernet Shield R3 ühilduvus
tstew
2014-02-12 10:10:06 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ostsin oma Arduino Uno R2 jaoks Ethernet Shield R3, kuid kuna R3-l on täiendavaid tihvte, siis see ei sobi. Kas ma saan kilpi kasutada? Kas peaksin lisanõelad ära lõikama. Mida pean selle toimimiseks tegema?

@AsheeshR Need lisanõelad takistavad Arduinole kilbi asetamisel. Kui ma need ära lõikaksin, siis see sobiks. Kas ma peaksin need ära lõikama?
Millised tihvtid segavad? Mul pole kilpi, kuid selle põhjal, mida ma saan teha, ei tundu kilbi lisanõelad olevat piirkonnad, kus oleks võimalik konflikte tekkida.
Kaks vastused:
asheeshr
2014-02-12 10:35:04 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ainus probleem, mis võib põhjustada ühildumatuse, näib olevat IOREF-i tihvt 5V väljundnõela kõrval, mis on täiendav 3. versioonil, kuid mitte 2. versioonil.

Kuid ma vaatasin lihtsalt plaadi skeemid ja kilp ei kasuta IOREF-i.

Pin 2 laiendab IOREF

Nii et kilp peaks Uno Revision 2-ga korralikult töötama. Mis puutub lisatappidesse, siis soovitaksin neid mitte mingil viisil kahjustada. Kui teil on absoluutselt vaja , proovige neid lihtsalt väga ettevaatlikult väljapoole painutada

TheDoctor
2014-02-12 10:22:58 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Lisanõelad pole olulised. Lihtsalt jäta nad. Kui soovite, katkestage need, kuid see eemaldab mõningase ühilduvuse teiste toodetega.

Need peaksid riputama päise otsad, mis on plaadi toite- / USB-otsale kõige lähemal.See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...