Küsimus:
Kas ma saan kasutada välist toiteallikat ja suhelda arvutiga ikka jadakaardi kaudu?
c_breeez
2014-07-28 00:17:28 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Lugesin veebist järgmist: kui ühendate nii USB-toite (nt arvutist) kui ka välise toite 2,1 mm pistiku kaudu, valib Arduino automaatselt toiteallika.

Kui väline 2.1 mm Alalisvoolu toide on suurem kui 6,6 V, võtab Arduino sellest USB-ühenduse asemel toite.

Esiteks, kas see on täpne?

Teiseks, minu tõeline küsimus: kui ma toite minu Arduino välise alalisvoolu kaudu, kas ma saan ikka oma Raspberry Pi-ga suhelda USB kaudu seeriat kasutades?

Seotud: http://arduino.stackexchange.com/questions/893/arduino-what-happens-if-i-power-the-arduino-with-both-the-usb-and-external-pow?rq=1
üks vastus:
Anonymous Penguin
2014-07-28 00:41:19 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Jah, saate. See jätab andmed / maajooned endiselt puutumatuks, see ei hõlma lihtsalt 5V joont.

Arduino Uno Schematic v.3:

USBVCC on otse USB-pistiku 5V-st (noh, tehniliselt on seal kaitsme). Seejärel läbib see transistori ( T1 ), mis võimaldab voolu läbi viia ainult siis, kui 5 V regulaatorist (mis reguleerib VIN-pinget) ei tule voolu.

USB-pistik:

Näete, et USB-pistiku 1. tihvt (5V) läheb läbi kaitsme USBVCC -i. Järgmised D + / D- on andmeliinid, mis läbivad takistid ATMEGA16U-le (kasutatakse USB-st UART-i). Viimane seob lihtsalt maapinda.

Suurepärane vastus, pingviin! (Hääletas). Kas on oluline, millises järjekorras seadmed ühendate? (Kas saate oma Arduino käitada USB kaudu, seejärel ühendage Vin, kui see töötab, VÕI toite seda Vini kaudu ja ühendage USB, kui see on sisse lülitatud? Tundub, et see on juhtmega eelistatud Vini toide, nii et mis juhtub siis, kui toite USB kaudu ja ühendate Vini ? Kas see vahetab vooluallikaid käigu pealt?)
@Duncan peaks olema hea ühendada USB, kui see on juba VIN-toitega ühendatud (kuigi see lähtestatakse, kui arvuti ühendub COM-porti. Mis puutub VIN-i juba USB-ühenduse ajal, siis tundub, et see lülitub, kuid ma pole kindel, kas transistor laseb pinge langeda parda lähtestamiseks piisavalt madalale. Mõlemal juhul on hea, kuid see võib mõne sekundi pärast lähtestada.
FDN340P MOSFETi andmeleht võib anda veidi rohkem teavet: https://www.fairchildsemi.com/ds/FD/FDN340P.pdf


See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...