Küsimus:
Digitaalne I / O-tihvt maandusena
rajat
2014-03-05 16:05:42 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ma tahan, et I / O-tihvt tagastaks voolu voolu sarnaselt maapinna funktsiooniga.

Millega neist saaksin nõuda?

  pinMode (pinnumber, OUTPUT) digitalWrite (pinnumber, LOW)  

või

  pinMode (pinnumber, sisend)  
teie teine ​​võimalus "pinMode (pinnumber, input)" asetab tihvti "kolmandasse olekusse", mida nimetatakse ka "suureks impedentsiks". See on põhimõtteliselt nagu siis, kui tihvti poleks vooluahelaga ühendatud, nagu omomeeter.
"digitWrite"? Kas te ei mõtle "[digitalWrite] (http://arduino.cc/en/Reference/DigitalWrite)"?
üks vastus:
#1
+9
FredP
2014-03-05 16:26:08 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Teie esimene koodilõik on õige lahendus.

  pinMode (pinnumber, OUTPUT) digitalWrite (pinnumber, LOW)  

Olge siiski ettevaatlik, saate vajub tihvti kohta ainult kuni 6mA või 9mA (vastavalt dokumentatsioonile [jaotisele "Sisend ja väljund") pole ma kunagi rohkem proovinud). Kui vajate rohkem voolu, kasutage transistorit ( see tundub hea näide, peate lihtsalt väljundnupu ümber pöörama väärtusele HIGH).

Kui tihvt on sisendiks konfigureeritud, peaks see olema kõrge impedantsiga, mitte see, mida soovite.

Tänu, vool tuleb ka Arduino IO tihvtidest. Seetõttu ei usu ma, et 40mA piir on probleem.
@rajat Kas teete mingit LED-maatriksit? Olge ettevaatlik, eeldades, et ühendate (näiteks) suure voolu LED-i kahe tihvti vahele (vähemalt ilma korraliku voolu piirava takistita), võite ikkagi kiipi kahjustada. Rääkimata isegi juhtumist, kus loote lühise.
See on rõhuanduri maatriks, sellel on 10 multiplekserit 16: 1. Praegune pärineb ainult Arduino USB-kaablist ja välise toiteallika puudumisest. Seetõttu ei usu ma, et suur vool on probleem. Kas saaksite valgustada, mis võib põhjustada lühise?
@rajat midagi sellist tekitaks lühikese, kui tihvtid "1" ja "2" on ühendatud: `pinMode (pinnumber1, OUTPUT); pinMode (pinnumber2, OUTPUT); digitalWrite (pinnumber1, LOW); digitalWrite (pinnumber2, HIGH); "** PS: ärge proovige seda kodus, ärge kahjustage süütut arduinit, ärge kaevake mind kohtusse jne ... **
tegin praegu täpselt seda. * Jookseb kontrollima, kas süütu Arduino on korras *. Jumal tänatud, see on hea :). Miks see Arduinot kahjustaks? Niisiis, me ei saa voolu anda, kui tihvt on seadistatud väljundiks?
PS (Vabandust, et muutmiseks on liiga hilja): arusaamatuste vältimiseks lugege sõna „ühendatud ** otse **”
@rajat Kui teed nii, nagu ma ** soovitan (ei tee) **, siis põhimõtteliselt on see nagu juhtme ühendamine aku / toiteallika + ja - / 0 / GND pooluste vahel. Välja arvatud siin, on traat teie kiip. Kui tihvtide vahel on (piisav) takistus, peaksite olema ok. Kuid ma hakkan siin kahtlustama mõningast segadust, võib-olla võiksite oma skeemiga (vastava osaga) veel ühe küsimuse postitada.
laseme [jätkame seda vestlust vestluses] (http://chat.stackexchange.com/rooms/13391/discussion-between-rajat-and-fredp)
Mind üllatas natuke 6 / 9mA number. Selgub, et olete Arduino Due puhul õige, kuid AVR-põhiste Arduinode (Uno jne) puhul, mis minu arvates on endiselt valdavas enamuses, sarnaneb see arv pigem 40 mA-ga.
@microtherion Tõepoolest, ma eksisin algselt samamoodi (vt redigeerimisajalugu), Due kasutab hoopis teistsugust kiipi kui teine ​​Arduini.


See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...