Küsimus:
Juhtimisvõrk (230 V) toidab Arduino abil kuni 5/10 amprit
Rajendra
2014-02-15 19:51:06 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Otsin lihtsat ja odavat lahendust teatud seadmete vooluvõrgu sisse- ja väljalülitamise juhtimiseks. Juhtimine toimub Arduino Uno ühe väljundnõela abil.

Sisendi päästik ja kuidas seda juhtida, sõltub rakendusest. nt. seadme juhtimine või toite kontrollimine kodu sektsioonis, kuid põhivõrgu juhtimismooduli rakendamine jääb samaks. Nii otsite lahendust, mis on ohutu nii ühenduste loomisel kui ka aastaid sisetingimustes kasutamisel.

Teie küsimus toob esile olulise punkti: veenduge, et teaksite, mida teete, sest ** kõik, mis hõlmab vooluvõrku, on potentsiaalselt surmav **. Kuigi otsite konkreetselt midagi ohutut, peate tõenäoliselt seda kohandama ja siluma, mis ei kvalifitseeru kunagi ohutuks. Kui proovite oma Arduinoga lihtsalt midagi kasulikku või didaatset teha, valige palun midagi muud, millega mängida. Eelistage oma kraami toitmist kvaliteetse seinatüüka või valmis toiteallikaga.
Ma ei taha olla ebaviisakas, kuid teie küsimus näib puuduvat uuringutest. Kas olete Google'i lahenduse otsinud? Kas leidsite midagi sarnast otsituga? Kui leidsite midagi, kuid see ei vasta teie eesmärgile, näidake meile ja öelge, miks. Jagage oma uuringuid meiega.
Sekundeerin Ricardo kommentaari. Elektrivõrgu mis tahes viisil käitlemine võib olla ** äärmiselt ohtlik **. Ärge tehke seda ise ainult katsetamise huvides või * kui te pole varem vooluvõrku käsitsenud *. Väikseim viga võib põhjustada suuri kahjusid, mitmel viisil.
> Kas olete Google'i lahenduse otsinud? Oleksin pidanud selle kõigepealt mainima. Google'i lahendused saidi http://playground.arduino.cc/uploads/Main/relays.pdf ridadel. Mis ma arvasin, et see pole nii kokkupanekul kui ka kasutamisel ohutu, kuna tavaliselt ei pruugi kõik, mis kodus karpi panna, olla temperamentne. Nii et lahenduse otsimine, mis tegelikult on, hoolitseb Ricordo ja Asheeshi välja toodud küsimuse eest.
Kaks vastused:
#1
+6
TheDoctor
2014-02-15 20:43:04 UTC
view on stackexchange narkive permalink

PowerSwitch Tail 2 on eksperimenteerijatele suurepärane võimalus võrgupingete juhtimiseks. See on isoleeritud ja sisemiselt lahti ühendatud, nii et selle juhtimiseks peate ühendama ainult 5v, gnd ja signaaliliini.

See mudel toetab ainult 120 V, kuid 230 V jaoks on olemas ka komplektid.

enter image description here

pilt sädemelt

Ohutu, kuid mitte odav. Kuid +1, kui soovite ohutust ületada.
Pange tähele, et see mudel toetab ainult 120 V (USA), samas kui OP vajab lahendust 230 V jaoks. Võib olla hea otsida Euroopa turule samaväärset.
Oh õigus. EL versioon [siin] (http://www.powerswitchtail.com/Pages/PSTKKit.aspx)
Tänan doktorit, otsin sellist lahendust.
See link viitab lehele, kus on USA ja EL komplektid
#2
+2
seggy
2014-09-16 16:48:21 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Elektrivõrguga mängimine on ohtlik - seega on kõige parem kasutada selleks mõeldud komplekti. Olge USA-s kavandatud seadmetega ettevaatlik - nende ohutusnõuded erinevad veidi Ühendkuningriigist ja Euroopast.

Näiteks toitelüliti tagakomplektides pole kaitset - kui juhitav seade läheb valesti ja käivitub suurema voolu joonistamisel võib lüliti põleda.

Siin on üks Suurbritannia turvaelemente silmas pidades:

http://www.sf-innovations.co .uk / mains-switch-widget.htmlSee küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...