Küsimus:
Kuidas saab WiFi kaudu Arduinoga ühendust luua?
jlbnjmn
2014-02-25 12:50:47 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Töötan Arduinos asuva päikeseenergial töötava ilmajaama ehitamise kallal. Ilmajaam koosneb temperatuuriandurist ja fototakistist ning tulevikus plaanin lisada anemomeetri. Sooviksin ühendada ilmajaama oma traadita võrguga, et saaksin anduriandmeid arvutist hankida, ilma et peaksin juhtmeid juhtima (elan üürilepingus).

Millised on ühenduse loomise erinevad võimalused Arduino WiFi-le? Olen vaadanud Ethernet-kilpe, WiFi-kilpe ja midagi sellist, mida nimetatakse Xbee'ks, kuid ma ei saa aru, milleks need kõik on mõeldud.

Mul on ka traadita koduruuter, mida saaksin kasutada. Kas on võimalik ühendada oma Arduino Uno ruuteriga Etherneti või USB-porti kaudu ruuteriga ning seejärel Arduinost andmeid saada ja koduvõrgu kaudu juhtmeid saata? Kui jah, siis kuidas see saavutataks?

Mul on praegu paljas Arduino Uno.

Kas teil on Etherneti kilp?
Peate oma küsimuse selgitama: mida tähendab "sellega suhtlemine"? Kas visandid üles laadida? Kas saata visandile käsud? Kas hankida andmeid eskiisilt?
Olen püüdnud küsimusele lisada üksikasju ja konteksti. Mul pole praegu ühtegi kilpi.
Ma arvan, et ühelgi ametliku Uno versioonil pole Ethernet-porti. Teil peab vist olema Arduino Ethernet (mis on sarnane) või võib-olla mitteametlik kloon?
Olen redigeerinud küsimust, et täpsustada traadita ruuteri Ethernet-porti. Seega on küsimus: [Arduino +? + (Traadita ruuter VÕI?) = Arduino saadab andmeid minu traadita võrgu kaudu].
Vaadake ka WiFi-moodulit Adafruit CC3000. Kui peate andmeid Interneti-serverisse logima, on soovitatav kasutada wifi / ethernet, kui vajate lihtsalt oma arvutis olevaid andmeid, oleks odavam variant kasutada madala võimsusega labori motoose.
Kaksteist vastused:
#1
+26
sachleen
2014-02-26 00:05:47 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Teil on mõned võimalused Arduino ühendamiseks võrku / Internetiga.

Ethernet

Midagi sellist nagu Arduino Etherneti kilp võimaldab ühendada Etherneti kaablis seinast või ruuterist oma Arduinosse. Ilmselt on peamine piirang see, et teie seade on nüüd kaabli abil ühendatud. Välitingimustes ma seda ei teeks.

WiFi

Arduino WiFi-kilp võimaldab teil luua ühenduse oma koduse WiFi-võrguga. See on täpselt nagu Ethernet, välja arvatud nüüd traadita ühendus.

ESP8266 on odavam alternatiiv, millel on vaikepüsivara puhul sama funktsioon nagu WiFi-kilbil. Olge ettevaatlik, et toite seda 3,3 V, mitte 5 V kui ülejäänud Arduino. See kasutab ka 3,3 V loogikatasemeid, nii et ärge ühendage Arduino TX-tihvti otse ESP-i RX-tihvtiga; kasutage pingejagurit.

RF

Kui teil on palju andureid või muid seadmeid, mis peavad omavahel suhtlema, on parim variant tavaliselt RF-moodul. Teil on siin palju võimalusi, XBee on üks neist. Kõigi saadaolevate valikute vaatamiseks lugege Sparkfun XBee ostujuhendit. Ja see on lihtsalt XBee. Saadaval on palju muid traadita ühenduse võimalusi, igasuguste hindadega.

RF-ga on nii, et ükski neist ei loo Interneti-ühendust. Teil on kõigil seadmetel omavahel või tugijaamaga side, mis seejärel ühendatakse võrguga kas WiFi- või Etherneti mooduli kaudu.

Juhtmevaba ruuteri jada

Sõltuvalt millist traadita ruuterit kasutate, võite lasta Arduinol sellega otse suhelda ja kasutada seda võrguühendusena.

Mis puutub "RF" suhtlusse, siis võite kasutada ka populaarseid nRF24L01 + mooduleid. Selleks on mõned head raamatukogud. RF-lingi probleem on see, et teil peab olema "vastuvõtjana" töötav teine ​​Arduino või Raspberry Pi jne, mis on seejärel ühendatud arvutiga, kuhu soovite andmeid salvestada / vaadata / analüüsida. Wifi jaoks on nüüd olemas ka CC3000 kilbid on saadaval aadressil http://www.adafruit.com/products/1534
Teie pakutavate valikute uurimisel sattusin Yunile. Kas see oleks sirgjoonelisem variant? Aitäh.
Võib olla. pole seda kunagi ise kasutanud. Kilpidega pole raske liituda ja need võivad olla odavamad.
#2
+4
gone
2014-03-26 01:06:28 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Abiellu OpenWrt ja oma Arduino

Hankige väike OpenWrt-võimeline ruuter, näiteks "TP-Link TL-WR703N", vilgutage see OpenWrt'i praeguse stabiilse versiooniga ja ühendage Arduino ruuteri USB-porti .

See lahendus on pool või vähem WiFi-kilpide maksumusest ja selle võimsus on palju suurem.

... ja odavam kui YÙN. Arduinoga liidetud OpenWRT ruuteri WR703N nutika kodu automatiseerimise veebiserver, võrreldes Raspberry Pi ja Ubuntu'ga, võib olla selle kohta lähtekohaks ja teie lemmikotsingumootor leiab veel palju linke WR703N ja Arduinos abiellumise kohta. ..

(!) Vaadake ka lehte https://arduino.stackexchange.com/a/1754/653...

#3
+4
Suneesh
2015-01-01 16:23:12 UTC
view on stackexchange narkive permalink

ESP8266 on odav 5-dollarine WiFi-moodul, millel on UART, SPI-ühendus. Seda saab Arduinoga integreerida sujuvalt kas aktsia püsivara kaudu, kasutades AT käske, või kirjutades kohandatud püsivara, kasutades selleks pakutavat SDK-d ja saadaolevat GIPO-d. Lisateabe saamiseks http://www.esp8266.com/

#4
+3
Madivad
2014-02-27 00:24:46 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Olen xbee'ga nüüd paar kuud arduino ja vaarika pi kallal töötanud. Ehkki sellel on probleeme ja veidrusi, on see kommunikatsiooniahelas suurepärane vahend. See ei ole täiuslik, kuid arvestades selle võrgusilma külge, ulatub see minu jaoks kaugemale kui minu wifi ja võib olla isegi usaldusväärsem (minu vaarikatega pi koos wifi-ga langeb aeg-ajalt välja, kuid ühendatud xbee jätkab taustal toimimist.

Täpsemalt minu puhul võimaldab see minu seadmete (näiteks mitme arduino, vaarika pi (koordinaator) ja minu maci (kasutatakse peamiselt seireks, kuid aeg-ajalt ka seeriandmete sisestamiseks) vahel jadaühendust). Sel juhul on see ideaalne. See ei võimalda Interneti-ühendust ega juurdepääsu väljaspool xbee raamistikku, kuid see sobib mulle suurepäraselt, kuna rakendamine on sama lihtne kui Serial.print ja Serial.read ilma Etherneti üldkuludeta.

#5
+2
Aaron Klap
2014-02-27 05:21:31 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ma kasutan Spark Core, mis on Arduino programmeerimisplatvormil väga lihtne kasutada. See platvorm oli ehitatud primusele, et WiFi peaks olema hõlpsasti kasutatav ja odav. Saab programmeerida Sädeme südamikku isegi kõikjalt ja igal ajal.

Kuidas on see võrreldav XBee-ga järgmiselt: hind (sealhulgas Arduino ühendavad asjad nagu kilp), kaugus, programmeerimine (Arduinos)?
#6
+2
Johan
2014-03-25 01:45:52 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Võite proovida Arduino Yuni, see on nagu Uno, kuid sellel on otse tahvlil WiFi.

"Arduino Yúni juhendis" on osa nimega " Rongisisese WiFi konfigureerimine ", mis kirjeldab WiFi konfigureerimist.

Tere, kas saaksite oma vastust mõne lisateabega muuta. OP teab juba Yuni kohta, nii et teie vastus oleks kasulikum, kui see näiteks juhataks inimesi selle juurde, kuidas sellel WiFi kiipi kasutada.
#7
+1
user851
2014-03-29 00:19:41 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mida soovite, on üsna lihtne teha ja kood on juba olemas. Kuid nii, nagu ma seda avastan, ei ühenda te andurit Arduino oma wifi-ga. Selle asemel kasutate oma väravaks järgmist Arduino:

Sensor Arduino: asub väljaspool, ühendatud temperatuurianduri, tuule kiiruse, vihmamõõturiga?

Gateway Arduino: asub sees , wiznet 5001 Ethernet-kilp

Sensor Arduino ja Gateway Arduino räägivad omavahel VÄGA hõlpsasti kasutatava traadita transiiveriga nRF24L01 +. Traadita moodulite hind on 3 dollarit ja kasutamiseks mõeldud raamatukogu on väga küps. Selle andmekogu kaudu edastatakse kõik anduriandmed Gatewayle hõlpsasti.

Gateway Arduino koos Ethernetiga töötab veebiserverina, võimaldades igal teie kohaliku võrgu arvutil lehte avada ja praeguseid tingimusi vaadata. Arduino koodi leiate sellelt lehelt: http://arduino.cc/en/Tutorial/WebServer

Kas soovite salvestada ka ajaloolist temperatuuri / tuule kiiruse teavet? See on parim osa! Gateway Arduino saab edastada andmeid sellisesse teenusesse nagu Xively - tasuta veebipõhine andmekogumisteenus, mis annab teile ka suurepärase viisi oma andmete visualiseerimiseks / graafikaks. Wizneti ja nRF24L01 mooduli kasutamisel on väike luksumine. Traadita ühenduse moodul ja Ethernet-kilp kasutavad mõlemad suhtlemiseks sama bussi, nii et vaadake seda ajaveebi, et näha, kuidas saate mõlemat korraga kasutada:

http: //www.heald .ca / content / arduino-ethernet-nrf24l01-and-pachubecosmxively

Xively võimaldab teil need andmed muuta ka avalikeks või privaatseteks, et saaksite oma ilmajaama andmeid kogukonnale edastada.

Mõned muud märkused: Mulle meeldivad nRF24L01 + moodulid, kuna need on mustad ja odavad. Xbee moodulid maksavad rohkem kui Arduinos ise. Pärast lüüsi loomist saate maja ümber nRF24L01 + mooduleid lisada. Sama kuluprobleem on ka WiFi-kilpiga - kallis.

#8
+1
Twim
2016-01-05 03:06:43 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kui soovite odavamat alternatiivi WiFi-võimete lisamiseks Arduinole, vaadake ESP WiFi-kilpi.

See töötab suurepäraselt WiFiEsp-teegiga. mudel on täpselt sama mis Arduino WiFi Shield

#9
  0
suxing
2015-01-01 16:32:18 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kontrollige WiFi-moodulit ESP8266, see on odav moodul ja seda saab AT-käskudega juhtida mis tahes mikrokontrolleri abil, samuti on see ka Soc, et saaksite seda kasutada iseseisvalt.

#10
  0
user10490
2015-06-06 13:23:07 UTC
view on stackexchange narkive permalink

ESP8266 AT cmd-i komplekti kasutamine on keeruline ja veaohtlik. Soovitame ESP8266-01 uuendada UART-WiFi sillana, nagu siin kirjeldatud ESP8266 Wifi Add for Arduino Made Simple

Pange tähele, et häälestus võimaldab teil ka WiFi seaded ümber konfigureerida ilma ESP8266-01 ümber programmeerimata

#11
  0
Chiwda
2016-10-31 08:20:12 UTC
view on stackexchange narkive permalink

ESP8266 sieldi kasutamine on veaohtlik, nõuab värskendamist, mis peab vilkuma, vaja on mõnda jootmist ja see ei sobi tootmiskeskkonnas. Samuti on toiteallikaga probleeme, kuna teil peab olema eraldi 3,3 V toiteallikas. On aasta 2016 (!) Ja praegu on saadaval veel hulk võimalusi.

"UNO WiFi-tahvel on integreeritud WiFi-ga Arduino UNO." http://www.arduino.org/products/boards/arduino-uno-wifi

and

"Star Otto on esimene Arduino tahvel sisaldab WiFi-ga protsessorit STM32F469. " http://www.arduino.org/products/boards/arduino-star-otto (tegelikult pole see oktoobri seisuga endiselt saadaval, varsti tulemas).

Pange tähele, et need kaks tahvlit on pärit organisatsioonist OTHER Arduino.

#12
  0
Lewen
2019-10-15 18:06:06 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Pärast mitut &-i viga minu IoT-projektis soovitaksin töötada ESP32-ga üle ESP8266 (ja ka Arduino Uno & Nano), välja arvatud juhul, kui teate oma projekti ulatust väga hästi.

ESP32 eelised ESP8266 ees:

  1. suurem RAM, ESP8266: 32KB juhis & 80 KB kasutajaandmeid, ESP32: 520 KB

Töötan IoT projekti kallal ja proovin seadet GCP-s sertifikaadi abil autentida. GCP juursertifikaat on juba umbes 120 KB, seega ei sobi see ESP8266-sse. On ka alternatiive, kuid see muudab asja keerukamaks.

  1. ESP32-l on bluetooth & ESP8266 mitte

Noh, IoT projekti mingil hetkel võite soovite, et Bluetooth ühendaks teie seadme telefoniga ...

  1. Mõnes ESP32 versioonis on kaamera jaoks integreeritud pordid (otsi ESP32 CAM-i)

ESP8266-ga saate kindlasti kaamerat kasutada, kuid see nõuab rohkem &i juhtmete kodeerimist ja potentsiaalselt halvemat jõudlust.

Ja lõpuks proovisin juhtmega WiFi-kiipi juhtmega ühendada Arduino Uno & Nano'ga, kuid kohtusin mõned vead ja probleemid AT-käskudega. Seega olen nüüd ESP32-ga üsna rahul, sest kõik on integreeritud.See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...