Küsimus:
Kas Nano külge saab juhtmeid kinnitada poolpüsivalt?
Chris O
2014-02-13 21:25:07 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kas vähemalt prototüüpide loomiseks on Nano postidele juhtmete kinnitamiseks poolpüsiv viis?

Arduino nano

Ja jah, tavaliselt ripub Nano vabalt ruumi juhtmete abil (jah, ma tean, kiire ja räpane, peaks isegi prototüüpide jaoks kasutama midagi puhtamat). Nii et loodan mõlema maailma parimat, tugevat "piisavalt", et kinnituda, kuid siiski võimalik eemaldada ja ümber lülituda. Mul pole õnne Internetist sellist nõu leida, võib-olla valesid termineid otsides.

MUUDA: ma unustasin ühe olulise punkti, iga traat kinnitatakse eraldi nagu ka SparkFuni juhtmeid naissoost päis, nagu on mainitud allpool @ TheDoctor'i vastuses.

Pole täpselt kindel, mida otsite. Võib-olla Duponti pistik?
Aga leivalaud? Need on kasulikud, nii et juhtmed on veidi kindlamad.
Ärge unustage jootmist. See on aeg-ajalt tõestatud püsiv juhtmete kinnitamise viis.
Püüate midagi teha raskemalt ja vähem tõhusalt, kui võiksite olla. Jah, on olemas viise, kuidas teha seda, mida soovite. Ei, see on peaaegu kindel, et leivapuu kasutamata jätmine on mõttekas. Võib esineda piiranguid, mis muudavad erinevad lahendused sobimatuks, kuid kui jah, peaksite need oma küsimusse lisama.
Neli vastused:
#1
+6
TheDoctor
2014-02-13 22:39:09 UTC
view on stackexchange narkive permalink

On hüppajajuhtmeid, mille ühes otsas on naissoost päis ja teises otsas meespea. Näide: https://www.sparkfun.com/products/9140

jumper wires

Samuti võiksite eraldada mitu juhtmest eraldatud riba naissoost päised, näiteks https://www.sparkfun.com/products/115

headers

Naiste päiste rida, mida näidatakse teises lingis, on õige tee, kuna üksikud juhtmed kipuvad iga natukese aja tagant välja hüppama, samas kui kogu rida on palju turvalisem.
#2
+3
Chris Stratton
2014-06-06 19:26:01 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Traadist mähitööriist võib selleks hästi töötada - korralikult tehes on mähised üsna kindlad, kuigi traat võib stressist puruneda.

#3
+2
Greenonline
2015-07-20 10:42:27 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Gravitechi Arduino Nano kujunduse kogu eeldus oli selle ühendamine leivakastiga . Kui seda tehakse, siis ei jää ükski tihvtidest rippuma . Arduino Nano veebisaidilt:

Arduino Nano on väike, täielik ja leivalauda sõbralik tahvel, mis põhineb ATmega328-l ( Arduino Nano 3.x) või ATmega168 (Arduino Nano 2.x). Sellel on enam-vähem sama funktsionaalsus kui Arduino Duemilanove, kuid erinevas pakendis. Sellel puudub ainult alalisvoolu pistikupesa ja see töötab tavalise asemel USB-kaabliga Mini-B. Nano kujundas ja toodab Gravitech.

Gravitechi Nano veebisaidilt:

Arduino Nano on integreeritud USB-ga kinnitatud pinna külge kinnitatud versioon See on kõige väiksem, täielik ja leivalauda sõbralik .

...

Nanol on Boarduino ja Mini + USB leiva-võimekus väiksema jalajäljega kui kummalgi, nii et kasutajatel on rohkem leiblauale ruumi.

Kui teil on Nano sellises rippuvas olekus, siis kasutate valeks Arduino plaati valeks eesmärk.

Ilmselt töötab Nano suurepäraselt siis, kui on pinnal lahti st, st ei ole leivalauale ühendatud, kuid see pole see, milleks see mõeldud oli, ja võib-olla peaksite kasuta selle asemel UNO-d.

Kui aga peaksite oma Nano-d kasutama ilma leivaplaadita, võiksite lisaks traadi mähkimisele, DuPonti naissoost pistikutega juhtmetele või naissoost päise ribadele lihtsalt jootma panna juhtmed nanoplaadi aukudeni, kui teil pole juba päise tihvte nende külge jootetud.

#4
+2
Bevan
2016-03-11 14:58:45 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Siin on see, mida kasutan korduvalt ja edukalt. See sobib Nano päistele ja annab teile prototöö jaoks kruviklemmid.

Oeh! see on ilus.


See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...