Küsimus:
Arduino USB-toide vs väline toiteallikas
Nyxynyx
2014-03-17 22:55:17 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Miks Arduino suudab USB-lt ~ 5V aktsepteerida, kuid välise toiteallika kasutamisel on vaja min 7V?

Kaks vastused:
#1
+33
JRobert
2014-03-17 23:09:00 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Disain eeldab, et USB-l on reguleeritud 5v, nii et edasine reguleerimine pole vajalik. Toitepistik on mõeldud laiema pingepiirkonna aktsepteerimiseks ja selle reguleerimiseks 5v-le ning Arduino plaadil kasutatavad regulaatorid vajavad reguleerimise pakkumiseks nii palju suuremat pinget. Kui teil on juba reguleeritud + 5v allikas, saate selle tarnida 5v tihvti. Möödate sel viisil rongisisest regulaatorit, nii et lihtsalt teadke, et siis jääb teie enda hooleks puhta energia pakkumine.

Särav vastus, laskumata tehnilistesse üksikasjadesse, mis võivad tekitada segadust liikmetel, kes pole elektroonikas kogenud.
#2
+4
exussum
2014-03-18 16:20:44 UTC
view on stackexchange narkive permalink

AA Battery

Eespool on AA patarei pinge kõver. Paljud inimesed eeldavad, et Arduino toitmiseks piisab 5 * 1,5 V AA patareidest. Nagu näete, on 1,5 maksimaalne pinge ja see langeb kiiresti. Erinevatel kaubamärkidel on erinevad väärtused ja mõnikord võib see langeda pingeregulaatori sisendi väärtusest madalamale. Tavaliselt kipun patareidest töötamise eesmärgiks seadma 7–9 volti ehk akude nimipinge, nt 6 x 1,5 V = 9 V.

Pistikupesalaadimiste jaoks ostke odav ja ühendage see voltmeetri külge. Paljudel, kes ütlevad, et 5V on tegelikult väärtuste vahemik. Raspberry Pi kasutajatel on sageli probleeme energiaga, kuna tootjad ütlevad selle 5v ja see annab tegelikult midagi sellist nagu 4.85 ja pi voolutarve kõikuv.

Kui soovite voolata patareidest, on sisseehitatud pingeregulaatori kasutamine tõesti halb mõte. Parimal juhul langete 2,5 V, kui patareid on värsked - 0,5 A juures raiskab see 1,25 W. Regulaator hakkab välja langema 6 V juures, mis on 1,2 V ühe aku kohta. See pole üldse väga kaugel tühjendamisest. Mööduge regulaatorist ja kujundage süsteem muutuva pingega toimetulemiseks või kasutage head võimendusmuundurit.
Olen teie teksti redigeerinud, et selgitada, et peate silmas nominaalset * pinget vahemikus 7 kuni 9 V. Ma eeldan, et just seda sa mõtlesid?


See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...