Küsimus:
Kas Arduino Pro Mini abil on võimalik programmeerida Arduino Uno R3 abil?
zeldarulez
2014-02-15 09:50:17 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Sain hiljuti kingituseks Arduino Pro Mini ja mul pole Pro Mini programmeerimiseks välist USB-programmeerijat. Kuid mul on siiski Arduino Uno R3 ja ma arvan, et see oleks võimalik, kuna neil mõlemal on sama taktsagedus ja mikrokontroller (atmega328-ga 16 MHz).

Kas Arduino on võimalik programmeerida Pro Mini, kasutades Arduino Unot? Kui jah, siis kuidas seda teha?

Milline Pro Mini see on, kas 3,3 V või 5 V? See peab vist olema 5 V, kuna minu arvates töötab teine ​​(3,3 V) ainult 8 MHz juures.
Ma kasutan seda meetodit oma Leonardo jaoks ...
Kolm vastused:
#1
+7
sachleen
2014-02-15 09:55:38 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Lihtsalt ühendage tihvtid (RX, TX, lähtestamine, toide ja maandus) oma Uno vastavate tihvtide külge.

Selle toimimiseks peate võib-olla ATMega328 Unost välja võtma. .

Pidage meeles, et peate selle ühendama õige toitepistiku külge! Kui teie pro mini töötab 3.3v juures, peate selle ühendama oma Uno 3.3 kontakti külge.

Lisateavet leiate lehelt ArduinoToBreadboard. Kerige alla jaotiseni "Arduino tahvli abil üleslaadimine". Kuigi see näitab teile, kuidas Arduino leivalauale programmeerida, on juhtmestik sama.

Peaksite ATmega328 laualt eemaldama. On ebamäärane võimalus, et see töötaks ilma seda tegemata, kuid on tõenäoline, et isegi kui see toimiks pealiskaudselt, võite saada vigu.
Olen selle järjepidevalt töötama pannud, kuna mul on SMD uno. Pidin siiski käsitsi lähtestama.
See ei töötanud minu jaoks.
#2
+3
Hebby
2015-01-31 23:45:54 UTC
view on stackexchange narkive permalink

saate programmeerida SMD-plaadiga, te ei linki lähtestusjoont, hoidke kogu protsessi vältel lähtestamist unos all ja puudutage mini-is lähtestamist kohe, kui idee ütleb visandi üleslaadimiseks üles, hoides all lähtestamisel uno see ei häiri jadakomme

Töötas nagu võlu. Vajutasin kogu üleslaadimise ajaks RESET-i, alates Arduino ühendamisest kuni üleslaadimise lõpetamiseni. Töötab suurepäraselt. Tänud.
#3
+2
MichaelT
2018-05-29 02:27:37 UTC
view on stackexchange narkive permalink

On veel üks meetod, mille abil saate visandiprogramme üles laadida. Programmeerige UNO visandiga "Arduino as ISP" ja ühendage pro mini SPI tihvtide (pluss lähtestusliini) kaudu. Vt Arduino veebisaidil ja mujal Internetis, sh virnavahetus, jaotist "Üleslaadimine programmeerijaga". See meetod võimaldab teil kasutada kogu kiibi mälu ja vältida alglaaduri kasutamist, kuid peate iga kord SPI-ga üles laadima.See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...