Küsimus:
Kust leida kõigi saadaolevate Arduino teekide keskhoidla?
jfpoilpret
2014-02-23 17:23:49 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Praegu; kui alustan uut Arduino projekti mõne uue riistvaraga, on esimene asi, mida otsin, leida kolmanda osapoole teegid, mis toovad Arduinole selle riistvara tuge.

Esimesed kohad, mida vaatan, on:

Üldiselt ei leia ma kas tugikogu või mitut erinevat teeki (üsna harva võib leida ainult ühte) erinevates asukohtades, erineva dokumentatsioonitaseme, erineva testimise tasemega ...

Kui olen leidnud vajaliku teegi (mõnikord pean proovima mitut), laadin selle alla oma Arduino teekide kausta, kasutan seda ja unustan.

Minu arvates on see protsess tülikas:

 • käsitsi otsimine erinevate võimalike valikutega, mis pole alati hästi dokumenteeritud
 • käsitsi alla laadimine ja Arduino teekidesse installimine
 • protsessis pole versiooni kontrolli (kõik versiooni raamatukogul on sama nimi ja seega ei saa Arduino teegi kaustas eksisteerida).

Soovin, et oleks keskne hoidla koos kõigi saadaolevate arduino teekidega koos järgmisega:

 • kirjeldus (toetatud riistvara, toetatud tahvlid)
 • lähtekood
 • dokumentatsioon
 • versioonid

Ja tööriist (Arduino IDE või väline), et pääseda sellele hoidlale juurde projekti ehitamise ajal.

Omamoodi maven tegelikult Arduino jaoks.

Olen näinud, et Arduino foorumis on kunagi toimunud mitu arutelu, kuid tundub, et need ei viinud kuhugi:

Kas on muid võimalusi, mis muudavad selle millekski kasutatavaks (kogukonnalt või üksikisikutelt, miks mitte)?

See oleks sarnane PyPi https://pypi.python.org/pypi ja Pythoni virtualenv-ga, kui keegi vajab teises keeles analoogi.
Teine hea allikas on PJRC https://www.pjrc.com/teensy/td_libs.html
Midagi ütleb mulle, et sildi [tag: library] silt võiks sobida sellise andmebaasi loomiseks. ~ 35 000 tähemärki peaks andma piisavalt ruumi väga põhjaliku loendi koostamiseks.
@AsheeshR miks mitte? Kõigepealt tuleb määratleda selge kirjeldus selle kohta, mida iga teegi kirje jaoks on vaja (ja mis on valikuline), nii et seda 3-malli 3 saab järgida iga lisatud kirje puhul.
@jfpoilpret See on [meta] arutelu teema.
@AsheeshR ainult siis, kui otsustame seda teed minna; esialgu tahaksin kuulda, mida teised ütlevad, eriti kui juba on olemas mingid tööriistad, mis selles suunas aitavad.
Kolm sõna "andmebaasi" hoidmise kohta siltide wikis: "main" "kümme" "äss". Ma ei usu, et käputäis Arduino.SE kasutajaid suudavad sellist loendit ajakohastada ja täielikku. Pange tähele, et ka teek, mida enam ei hooldata, tuleb lugeda eemaldatuks. Kuid tõestage mulle kõigi vahenditega, et ma eksin, see juhtus ka varem.
@jippie võib olla projektides kasutamata hooldamata teek, seetõttu ei tohiks seda eemaldada, vaid lihtsalt märkida kui "hooldamata alates ..."
@jfpoilpret Hea argument. Ma ütleksin, et peate siis lisama versiooni v.vv.vv ja väljaandmise kuupäeva aaaa-kk-pp.
Selles küsimuses eeldatakse, et kõigi erinevate üksuste vahel, kes võivad teeki kirjutada, on mingisugune seos. Ma garanteerin, et mul on kirjutatud teeke, mida te ei leia ühestki hoidlast peale minu enda githubi saidi. Asi pole selles, et te pole teretulnud neid kasutama. Lihtsalt ma ei näe nende aktiivses reklaamimises mingit eelist.
Kaheksa vastused:
#1
+5
njh
2016-08-04 03:44:44 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kuna see küsimus esitati esmakordselt, on nüüd Arduino IDE-sse sisse ehitatud Arduino teegihaldur. Seal saate otsida ja installida teeke.

Teavet teegi halduri töö kohta leiate siit: https://github.com/arduino/Arduino/wiki/Library-Manager-FAQ

Siiski pole ametlikku veebisaiti, kus oleks teeke loetletud, seega lõin hiljuti selle mitteametliku saidi Arduino raamatukoguhalduris samade andmete põhjal:

http://www.arduinolibraries.info/

#2
+4
hithwen
2014-03-26 13:36:56 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kirjeldasite just probleeme, mida ettevõte, milles töötan, üritab lahendada. Oleme hiljuti loonud toote nimega biicode . Tundub just see, mida otsite.

biicode on nii veebi keskne veebihoidla kui ka kliendi tööriist, millel on järgmised funktsioonid:

 • algajatele lihtne kasutada, seadistatav rohkemaks edasijõudnud kasutajad
 • Sõltuvuste lahendamine, nagu Maven seda teeb, kuid ilma konfiguratsioonifailideta: loeb sõltuvused otse lähtekoodist.
 • Keskhoidla, igaüks saab oma teegi üles laadida. Neid saab uurida, navigeerida ja veebis avastada
 • versioonihaldus: see kontrollib versioonide ühilduvust ja võimaldab sõltuvusi ohutult värskendada
 • saate seda kasutada mis tahes tekstiredaktor (sellel on valikuline varjutuse tugi)
 • See haldab projekti seadistamist ja kompileerimisi, vilgutab tekitatud püsivara tahvlile
 • Sellel on plussina kena seeriamonitor

Kiirdemot näete siin ja lugege lisateavet dokumentatsioonist.

Vastatud 2014, selle 2018 on veel tootmises?
Ei, on nüüd jfrogist conan.io ja ei tea, kas see toetab enam arduinot
#3
+3
The Guy with The Hat
2014-02-23 22:20:24 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Näib, et Arduino Playground LibraryList ja standardne teekide loend on selle ametlikud lehed.

Jah, kuid need on vaid segu lühikestest dokumentidest, millel on lingid raamatukogudele ja mis näivad järgivat "parimate jõupingutuste" hooldust, mis toob kaasa midagi, mis näeb välja nagu segadus, kui me tahame seda kasutada mingisugusest paketihaldurist.
#4
+2
Edgar Bonet
2016-05-27 14:52:35 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kui soovite ise sellise registri luua, võiksite võtta alooki Node.js paketihalduri npm kaudu, mis on isopen-source ja väga ulatuselt sarnane sooviga, et te kirjeldaksite. Npm on mõlemad:

 1. iga registri metaandmetega keskregister:
  • nimi, kirjeldus, märksõnad, koduleht, autor, kaasautorid
  • versiooni number, järgib põhimõtteliselt semantilist versiooni
  • allikahoidla URL (svn, git, github, gitlab, bitbucket ...)
  • ühilduvusteave (selles juhtum on seotud sõlme versioonidega)
  • litsents
  • sõltuvused
 2. käsurea tööriist:
  • registrist otsimine
  • pakettide allalaadimine ja installimine, rekursiivselt nende sõltuvuse järgimine
  • oma pakettide avaldamine ja värskendamine registris.
 3. Vaadake näiteks populaarse teegi lehte ja selle metaandmeid hoidvat JSONfaili.

#5
+1
Connor Wolf
2014-02-23 20:50:02 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Pole ühtegi. Kahjuks peate iga teid huvitava teegi käsitsi otsima.

Kui olete huvitatud sellise keskse hoidla loomisest, oleks see vinge, kuid see pole õige foorum, kus seda teha seda.

Mida te siis soovitaksite, kui peaksime sellise hoidla looma?
Uh .... alustad? Mida sa mõtled nõu anda? Põhimõtteliselt on see veebisait. Võib-olla lisate pakettihalduri asja arduino tekstiredaktorisse, kui olete sellega tegelenud? Nagu alati, on peamine probleem saada inimesi tegelikult seda kasutama.
Ausalt öeldes, isegi kui lisate arduino tekstiredaktorisse väljamõeldud püksihalduri, ei tea ma, millise lapsendamise saate, sest arduino toimetaja on ** jube ** ja inimesed kipuvad selle kasutamise lõpetama üsna lühikeses järjekorras. Sellisena vajate peaaegu eraldi paketihaldurit, nii et ma ütleksin peaaegu lihtsalt, et parim on põhiveebisait, kus on teekide register, lühike väljavõte ja lingid sinna, kus neid * tegelikult hostitakse .
See oli ka minu idee, eesmärk ei oleks raamatukogusid võõrustada, vaid pigem hoida neile viiteid koos kasulike metaandmetega. Arduino IDE osas olen nõus, ma ei kasuta seda eriti tihti, kuid välist tööriista peaks sellega hiljem hõlpsasti integreerima.
@jfpoilpret - välise tööriista probleem on sõltuvalt paketihalduritest ka sõltuvuse lahendamine ja versiooninõuete haldamine. Arduino inimesi ei paista tagurpidi ühilduvuse säilitamine liiga häirivat ja paljudes raamatukogudes on vaja "arduino verson {blah}". Ma arvan, et parim viis on vaid viited. Mis tahes keerulisem kraam võib tulla hiljem.
#6
  0
arvid
2016-05-26 23:36:57 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Arduino IDE ja sellega seotud teegid on enamikus operatsioonisüsteemide hoidlates installitava tarkvarana. Kahjuks on nende hoidlate versioonid tavaliselt mitu kuud või isegi aastaid vananenud. Tundub, et tegelik probleem seisneb selles, et OS-i hoidlate haldurid saavad lisama uusi versioone, kui need kättesaadavaks saavad.

tõenäoliselt veenduge, et kasutate oma operatsioonisüsteemi uusimat versiooni, ja julgustage seejärel selle operatsioonisüsteemi hoidlajuhte lisama Arduino IDE uusim versioon. ja järgige juhiseid uusimate IDE-de ja nendega seotud teekide allalaadimiseks ja installimiseks. See on tõenäoliselt .tar.gz-faili kujul, nii et peate teadma, kuidas vajalik tarkvara lahti pakkida, lahti laadida ja üles ehitada.
#7
  0
gilhad
2018-06-17 01:59:23 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ma arvan, et teie soov ei täitu. Loodan seda, sest kui teil oleks kõigis Arduino raamatukogudes ainult üks koht, kus ei oleks lubatud ühtegi raamatukogu, poleks neid seal ja kõik need raamatukogud oleksid sunnitud taluma kõiki kommertslikke kvaliteedi-, testimis- ja dokumenteerimisstandardeid (+ koodi kvaliteet, efektiivsus ja loetavus). tähendab, et ainult professionaalidel ja sarnase kvalifikatsiooniga meeskondadel on lubatud avaldada mõnda Arduino teeki ja seda kõike juhiks üks üksus, mis sunniks funktsionaalselt duplikaatide või sarnaste teekide eemaldamist. Ja selline üksus muutuks hilisemaks või muutuks hiljem kurjaks.

Mulle meeldib Arduino vaba olemise tõttu ja see tähendab ka seda, et ma võin vabalt kirjutada raamatukogu mõnede funktsioonide (mida ma tahan kasutada) toetamiseks. riistvara (mida mul on, plaanin osta või tahan ise teha - isegi väga eksperimentaalne ja võib-olla ebastabiilne, kuid minu jaoks lõbus).

Kuna teie suur keskasutus on tõhus, valiksin lihtsalt mõne muu tasuta platvormi , pigem kaevatakse siis minu elektroonikaga mängimise hobi vähem kui täiusliku ja kaubanduslikult kinnitatud tulemuse pärast ning sunnitakse minu vaba aja nimel töötama nende, mitte minu eesmärkide nimel.

Ja kui teie suur keskülikond ei sunniks ma sunnin neile tasuta sunniviisilist tööd tegema, mida te siis teeksite minu raamatukoguga, mis võimaldaks mõne tavalise riistvara ühe erikasutuse, ja selle kohta, et ma jagan seda kellelegi, kes seda soovib, isegi kui see ei lahenda kõiki HW funktsioone professionaalselt ja dokumenteeritud ainult nii palju, kui mul oleks mugav veeta oma vaba aega dokumentidega ioon. Ja mis siis, kui sama HW jaoks tekiks veel üks teek, mis võimaldaks funktsionaalsuse teist osa või kasutaks kogu probleemse jaoks teist API-d ja muud lähenemist?

Nimelt ostsin mõne seitsmega segmendiga mooduli ja selle tootjal oli selle jaoks "ametlik raamatukogu". Tegin samale moodulile teise teegi. Mis nüüd? Kas minu raamatukogu peaks olema keskses hoidlas kui "ainus selle HW teek" või peaks seal olema "tootja ametlik raamatukogu"? Pange tähele, et kui neid mõlemaid oleks, siis see rikuks teie taotletud "ühe" ja ainult üks "teegipunkt". Kui keelate tootja ühe, siis puuduks "ainus" palju funktsioone, nagu integreeritud arvude puhver, lihtne objektiliides, lihtne näide selle kasutamisest ja sõltuvus raskest ühel kindlal taimeril ja üldisel mitteobjektil, lihtsalt funktsionaalsel API-l, mis nõuaks kasutajal täisarvude ühekohaliseks jagamist - see ei kõla liiga hästi. Kui te ei luba minu teeki, oleks kasutajal ülaltoodud, kuid tema kuva värskendaks ainult 10x sekundis, vilkuvad ja jätavad kummitusi muudest numbritest kõikjale, samal ajal kui protsessorit kasutatakse täielikult ja dokumentatsioon oleks peamiselt hiina keeles. Ja kasutajal oleks värskendussagedus 100x sekundis puudu, protsessorit peaaegu ei kasutataks, kenad puhtad numbrid JA tähemärgid (potentsiaalselt ka kasutaja määratud). - Samuti pole hea.

Kaose praeguses olukorras saab kasutaja (võib-olla teie või keegi teine) kasutada teeki, mis sobib tema vajadustega paremini (olgu see siis lihtsus ja täisarvu tugi või olgu see puhas) kiire värskendamine ja vähene protsessori kasutamine) või kombineerige mõlemad koos, tehes kolmandaks kiire värskenduse JA lihtsa täisarvuga manipuleerimise JA kasutaja määratud tähemärgi koos kena objekti API ja rikkaliku dokumentatsiooniga. See vajab ainult ühte inimest, kellel on aega ja pühendumust, et see oleks algajatele lihtne, inglise keele oskused ja esmateadmised objektidest ning sellest, kuidas "ametlikud Arduino teegid" on pakitud, nii et IDE saab neid hõlpsalt importida. (Ja selline inimene peaks seda tegema ja panustama Arduino raamatukogu pakendisse).

Ma ei teeks seda - kuna minu vajadused on funktsionaalse API-ga palju paremad ja lihtsamini kasutatavad, võtan mälust vähem baite ja vähem protsessori tsükleid ning mul pole tungi teeki paremaks muuta viisil, mida ma ei kasutaks. Samuti ei kasuta ma Arduino IDE-d, programmide koostamiseks ja üleslaadimiseks kasutan lihtsat Makefile'i, et saaksin hõlpsasti kasutada head tekstiredaktorit (minu puhul vim) ega peaks IDE-Notepad-paroodiaga võitlema.

Suure keskvalitsuse all, kes teie mudelit toetab, ei huvitaks ma üldse Arduino kasutamist ja jääte hiinakeelsesse versiooni, kui see üldse olemas on (kuna see ei jõuaks sinna hea ingliskeelse dokumentatsiooni ja nõuetekohase paketiformaadi puudumisel ka).

#8
  0
scls
2018-09-06 16:19:23 UTC
view on stackexchange narkive permalink

http://downloads.arduino.cc/libraries/library_index.json pakub loetelu kõigist Arduino teegihalduris saadaolevatest teekidest.

Kasutasin seda faili https://github.com/scls19fr/arduino_libraries_search See on Python Pandase skript, et otsida mõnele märksõnale vastavaid Arduino teeke ja väljastada Exceli faili

Leiate ka Arduino teegid kasutades:See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...